Gra o milion

Szkolenia

Podczas szkoleń z milionerami dowiesz się co robią ludzie bogaci, jak zarządzają swoimi pieniędzmi, jak inwestują i jakie mają nawyki, które powodują, że ich majątek pomnaża się w nieskończoność.

Spotkania w Klubie Euro Cash

Spotkasz tam innych ludzi, którzy są przedsiębiorcami, inwestorami, ludzi którzy w życiu odnieśli wiele sukcesów, ale i porażek. Być człowiekiem bogatym nie można się nauczyć, ale można się nim stać, podejmując działanie, wyciągając wnioski z własnych błędów, biorąc przykład z innych ludzi, którzy doszli tam, gdzie my chcemy dojść. Ponad to zagrasz tam w grę, która jest symulacją biznesowego życia i dowiesz się, nie tylko co trzeba zrobić, ale jak trzeba to zrobić, żeby osiągnąć jeden efekt: nieskończony dochód pieniężny.

e-learning

W tej grze jak w życiu, możesz wybrać życie od 10 do 10 i w nieskończoność rozwiązywać swoje problemy finansowe, albo w nieskończoność pomnażać swój majątek i stać się wolnym finansowo! Za pomocą platformy do elearningu na bieżąco będziemy nie tylko dostarczać Ci niezbędną wiedzę ale również oceniać Twoje efekty i sprawdzać wykonywanie zadań w prawdziwym życiu, tak abyś skończył nasz kurs z milionem na koncie!